Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč Co2 | možnost firemního ubytování

referenční číslo: 53332 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste svářeč a chtěl/a byste získat novou příležitost pro další profesní rozvoj? Pro mezinárodní strojírenskou společnost sídlící blízko u Plzně hledáme svářeče Co2.
Zhotovování výrobků z plechu a oceli Svařování dle výkresové dokumentace (Co2) a následná kontrola svárů Zajištění potřebné kvality výrobků Manipulace s mostovým jeřábem

Požadujeme

Výuční list nebo maturita z technického oboru Zkušenosti s Co2 svařováním (platný svářečský průkaz) - praxe na materiálech tl. nad 5 mm, znalost autogenu Orientace ve výkresové dokumentaci Ochota práce na 3 směny

Nabízíme

Mzdu 42 000 - 55 000 Kč/měs. Prémie ke mzdě Náborový bonus 20 000 Kč Možnost rozšíření svářečské certifikace Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování Roční a věrnostní odměny Možnost ubytování Možnost využití MULTISPORT karty Týden dovolené navíc Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 42 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba