Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč CO2

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29431820705 | aktuálnost: 17.06.2024

protechnik consulting s. r. o.

Svářeč CO2

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 24 letou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!
NÁPLŇ PRÁCE: svářečské práce metodou CO2, příprava této výroby, kontrolování Vámi vyrobených dílů a další práce dle pokynů nadřízeného.
POŽADAVKY: pokud máte praxi ve svařování, jste precizní, máte platný svářečský průkaz, ochotu učit se novým věcem, jste samostatný a pečlivý, tak nás neváhejte kontaktovat!
NABÍZÍME: nabízená hrubá mzda od 33.000 Kč odpovídá cca 206 Kč/hod. Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně. Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod.
Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování
Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění. Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity.
KONTAKT: e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svitavská 1601/70, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity