Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč Co2

referenční číslo: 42153 | aktuálnost: 19.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč Co2

Náplň práce

Jste svářeč a chtěl/a byste získat novou příležitost pro další profesní rozvoj?   Pro mezinárodní strojírenskou společnost sídlící blízko u Plzně hledáme svářeče Co2.
Zhotovování výrobků z plechu a oceli Svařování dle výkresové dokumentace (Co2) a následná kontrola svárů  Zajištění potřebné kvality výrobků Práce na 3 směny

Požadujeme

Výuční list nebo maturita z technického oboru  Zkušenosti s Co2 svařováním (platný svářečský průkaz) Orientace ve výkresové dokumentaci Ochota práce na 3 směny

Nabízíme

Týden dovolené navíc  Prémie ke mzdě Možnost rozšíření svářečské certifikace Příspěvek na dopravu  Příspěvek na penzijní připojištění   Příspěvek na stravování   Roční a věrnostní odměny   Možnost ubytování  Náborový příspěvek
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba