Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč (AŽ 60.000 KČ + skvělé příplatky) | 2směny

referenční číslo: 56273 | aktuálnost: 01.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho týmu hledáme šikovné kolegy na pozici Svářeč. Pokud máte technické vzdělání a zkušenosti s elektrodou, pošlete nám váš životopis!

Náplň práce

  • Svařování jednotlivých dílů a bloků
  • Dodržování technologických a bezpečnostních postupů
  • Odvádění kvalitní a přesné práce podle technické dokumentace
  • Příprava dílů pro další sestavování do celků
  • Komunikace a spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (SOU stačí!)
  • Zkušenost se svářením s elektrodou
  • Schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • Ochotu práce na 2 směny
  • Komunikativnost a zručnost

Nabízíme

  • Práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
  • Příplatky a příspěvky nad rámec mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost parkování a skvělou dostupnost MHD!
  • Moderní pracovní prostředí u nás v Brně

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství