Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč

referenční číslo: 54112 | aktuálnost: 06.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč

Náplň práce

Nejvýznamnější zaměstnavatel v okrese Jeseník hledá šikovné Svářeče.
svařování CO2

Požadujeme

základní kurz CO2, vysoké pracovní nasazení, odbornou manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, ochotu a motivaci učit se, ochotu pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme

odpovídající mzdové podmínky závislé na výkonech, kvalitní pracovní pomůcky, kukly 3M™ Speedglas™ G5-01, stabilní a perspektivní zaměstnání, zázemí prosperující společnosti, zaměstnanecké benefity, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, možnost závodního stravování.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Tvůrčí práce, kultura, umění