Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč

referenční číslo: 53603 | aktuálnost: 23.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč

Náplň práce

Umíte svářet? Zajímá Vás práce mimo automotive? Pak tu mám pro Vás zajímavou nabídku.
svařování plechů a profilů sestavování, bodování a sváření dílů příprava a manipulace s materiálem

Požadujeme

SOU - výuční list, obor zámečník nebo 3 roky praxe orientace ve výkresové dokumentaci svářečský kurz EN 287-1 výhodou

Nabízíme

HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – Jih Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Postupné navašování mzdy Odměna za "dochodnost" (bez nemocí) 13. a 14. plat. 5 týdnů dovolné Stravenkový paušál Příspěvek na penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce Pravidelné vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba