Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - 1 směna

referenční číslo: 52867 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného kolegu svářeče do malého týmu v zakázkové výrobě - pokud hledáte stabilní práci v rodinné atmosféře a uvítáte pouze 1 směnný provoz, pak jste náš člověk. Místo výkonu práce je dobře dostupné z Chlumce, Přelouče či Lázní Bohdaneč, ale dojíždí k nám i kolegové z větší vzdálenosti, na dopravu přispíváme. Práce je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání! Náplň práce: svařování konstrukcí z hliníku a dalších materiálů práce s výkresovou dokumentací spolupráce napříč výrobou (obrobna, lakovna apod.)

Požadujeme

SOU v technickém oboru svářečský průkaz znalost čtení výkresů manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

jednosměnný provoz 6 - 14:30 menší přátelský kolektiv 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko příspěvek na stravování i dopravu mzdu v rozpětí 30 - 40.000Kč dle zkušeností roční prémie Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl