Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v přibuzných oborech

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28937080741 | aktuálnost: 27.04.2024

Camping-Tex Svitavy s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: práce na šicím stroji - šití karavanových přístřešků
POŽADAVKY: samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak, praxe v textilním průmyslu vítána
NABÍZÍME: podpůrný roční finanční program = firemní vzdělávání, stabilní zázemí, jednosměnný provoz, 25 dní dovolené, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, dotované stravování a jiné individuální benefity a odměny
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kijevská 423/8, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince