Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Švadlena, šička, krejčí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27913100726 | aktuálnost: 29.04.2024

ELSA´S TEXTILE s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: Co u nás budeš dělat? Šití dresů a sportovního oblečení v prosperující společnosti
POŽADAVKY: Jaké máš mít dovednosti? Praxe 2 roky na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
NABÍZÍME: Jaké benefity tě při práci čekají? Jednosměnný pracovní režim, motivující mzdové ohodnocení, pravidelné odměny, zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, 5 dnů extra dovolené navíc, zaměstnanecké slevy na výrobky, firemní tarif, stravenkový paušál 100Kč/den
KONTAKT: první kontakt pouze telefonicky (8-14 hod) nebo přes email, sídlo společnosti se nachází v obci Rousínov, ve Svitavách je pouze šicí dílna. Osobní schůzku je třeba domluvit si předem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 19 500 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kapitána Jaroše 49/35, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity