Typ nabídky

Minimální mzda

Supply Chain Manager

referenční číslo: 52737 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

plánování výroby s ohledem na efektivní výrobu, výkonnost dodávek a minimalizaci zásob plánování kapacit a řízení přesunů podpora vývojového oddělení z hlediska nových materiálů, nových dodavatelů zodpovědnost za analýzu, optimalizaci a standardizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce

Požadujeme

zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou pokročilou znalost procesního prostředí SAP velmi dobrá znalost AJ analytické schopnosti, flexibilně reagovast na situace a řešit je, rozvinuté obchodní dovednosti pokročilé manažerské schopnosti a prezentační dovednosti schopnost profesionálně vést globální týmy i na dálku

Nabízíme

práci v perspektivní výrobní společnosti s mezinárodní působností motivující finanční ohodnocení možnost aktivního využívání cizích jazyků a posouvat se s něm práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup