Typ nabídky

Minimální mzda

Supervizor výroby AŽ 70.000kč

referenční číslo: 41985 | aktuálnost: 11.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného kolegu v oblasti technologie plastů. Umíte vést a motivovat team lidí? Chcete stabilitu a máte zájem pracovat pro firmu světového formátu ? Pak je pozice šitá na míru právě Vám!

Hledáme Supervizora do výroby! Zašlete Vaše CV a probereme detaily

Náplň práce

  • kontrola a optimalizace technologických postupů
  • komunikace a řízení podřízených
  • Reporting a práce v interním systému

Požadujeme

  • Min SŠ strojního zaměření
  • Zkušenosti z oblasti vstřikování plastů
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Pouze 1 směna
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování, dopravu
  • Měsíční benefity (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty, do divadla, fitness)
  • Lokalitu: Pardubice

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství