Typ nabídky

Minimální mzda

Supervizor výroby

referenční číslo: 39869 | aktuálnost: 03.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici Supervizora výroby. Pokud máte zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.
vedení 40 pracovníků v 3 směnném pracovním režimu zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů řešení provozních problémů a motivace operátorů – odměňování pracovníků spoluúčast na plánování výroby, reporting vedoucímu výroby zodpovědnost za dodržení výrobního plánu v požadované kvalitě a čase

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti ochota pracovat v tří směnném pracovním režimu

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. a 14. plat smlouvu na dobu neurčitou závodní stravování  zvýhodněný telefonní tarify pro vás i pro rodinu firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl