Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Supervisor výroby

referenční číslo: 54446 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zaměření a hledáte novou výzvu ve výrobě v Praze? Máte zkušenosti s organizací práce ve výrobě a s vedením pracovníků? Domluvíte se v anglickém jazyce? Jestli k tomu ještě znáte principy štíhlé výroby, tak máte velkou výhodu. Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět. Určitě Vám máme co nabídnout. U nás se můžete těšit na zajímavé zaměstnanecké benefity: flexibilní zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc, plně hrazené stravenky, 6% příspěvek na volný čas či pojištění, částečně dotovanou Multisport kartu, plně vybavené fitko v budově, podpora zdravého životního stylu a rozvojové aktivity zaměstnanců.
Organizace pracovních činností ve výrobě, schůzky s různými odděleními společnosti a zajištění operativy Řešení nenadálých situací ve výrobě, ochota přijmout nové výzvy Monitorování různých KPI, dohed na to, aby potřebné díly byly včas zároveň ve správné kvalitě na správném místě a následně řešení situace, když to tak nebude. Sledování efektivity procesu včetně nákladů pomocí ukazatelů v systému Oracle. Vedení skupiny podřízených pracovníků ·

Požadujeme

Praxi s vedením pracovníků ve výrobě Odpovídajíc zkušenosti v oboru nebo jiném technickém odvětví Komunikace v anglickém jazyce minimálně na úrovni B1. Dobré komunikační a výborné organizační dovednosti. Další plusové body získate pokud budete mít: Znalost principů štíhlé výroby Jste seznámení s CNC stroji a tím, jak fungují

Nabízíme

Novou výzvu v podobě atraktivního zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi. Širokou škálu dalšího rozvoje- ať už se jedná o jazykové kurzy, technické znalosti či rozvoj soft skills. Možnost pracovat v centru vývoje a výroby nových leteckých technologií. Stabilní zaměstnání ve skvělém týmu na pobočce v Praze – Letňany. K tomu nabízíme komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: Flexibilní zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc Plně hrazené stravenky 6% příspěvek na volný čas či pojištění Částečně dotovanou Multisport kartu Plně vybavené fitko v budově Podpora zdravého životního stylu a rozvojové aktivity zaměstnanců
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl