Typ nabídky

Minimální mzda

Supervisor výroby (55-75.000 Kč)

referenční číslo: 41909 | aktuálnost: 17.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti ze sériové výroby z automotive společnosti z pozice supervisora výroby? Komunikujete anglický denně v práci? Pošlete nám životopis na pozici SUPERVISOR VÝROBY (55-75.000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Koordinace a řízení práce a lidí ve výrobě
  • Vedení lidí (nábory, docházky, hodnocení)
  • Plánování kapacit, výrobní analýzy
  • Implementace nových projektů
  • Audity
  • Zodpovědnost za plynulou výrobu, kvalitu, efektivitu, produktivitu, dodržování procesů a BOZP

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenosti z obdobní pozice z automotive (PODMÍNKOU)
  • Zkušenosti ze sériové výroby
  • Znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Nadnárodní společnost s novými projekty
  • Roční bonusy
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu, připojištění, stravné
  • Lokalitu Ústí nad Labem

Mzda: 55 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba