Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Supervisor údržby

referenční číslo: 53680 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní non-automotive společnost, nyní hledáme zkušeného supervisora. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, kde byste vedl tým starších kolegů, zašlete nám Váš životopis.
řízení týmu 7 podřízených řešení správy budov, revize a údržby reporting manažeru údržby organizace pracovních povinností spolupráce s výrobou

Požadujeme

praxe na obdobné pozici v údržbě dobrý team leader komunikativní znalost angličtiny přirozený respekt a asertivita

Nabízíme

mzda 60-70 000 Kč 13. plat příspěvek na dopravu (3,5 Kč/km) týden dovolené navíc stravenky 150 Kč denně Flexipassy 750 Kč měsíčně příspěvek na penzijní připojištění věrnostní a docházkový bonus firemní akce sezónní balíčky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl