Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Supervisor údržby (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 50494 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte uplatnění v údržbě ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pošlete nám Váš životopis!

Hledá se kolega na pozici: SUPERVISOR ÚDRŽBY (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení týmu údržby, organizace jejich práce a dohled nad jejich vytížeností
  • dohled nad opravami a údržbou strojů a zařízení
  • zlepšování systému servisních prací;
  • spolupráce na zvyšování efektivity výkonnosti strojního zařízení a zlepšování kvality
  • účast na jednotlivých projektech v oblasti údržby
  • kooperace s dalšími odděleními v rámci optimalizace dodavatelů strojního vybavení a náhradních dílů

Požadujeme

  • min. SŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický/německý jazyk velkou výhodou
  • technické a koncepční myšlení
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat s podřízenými pracovníky a jejich motivací k práci

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné zahraniční společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • pohodovou práci s pohodovými lidmi
  • pracoviště: Klášterec nad Ohří

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl