Typ nabídky

Minimální mzda

Supervisor logistiky

referenční číslo: 13887 | aktuálnost: 05.04.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Supervisor ve výrobní společnosti, baví Vás vedení lidí a nastavování procesů? Hovoříte anglickým jazykem? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost zabývající se průmyslovou výrobou hledá pro svůj nově otevíraný závod kolegu na pozici: SUPERVISOR LOGISTIKY

Náplň práce

* vedení oddělení interní a externí logistiky * koordinace práce menšího týmu lidí * zajištění materiálového toku ze skladu do výroby a hotových výrobků k zákazníkům * optimalizace zásob, zodpovědnost za skladové zásoby * zodpovědnost za správnost dodávek směrek k zákazníkovi * spolupráce s ostatními odděleními firmy * analýzy a reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost se zaváděním procesů, zkušenost s vedením lidí v logistice výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • předpoklady k vedení týmu, organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení, pozitivní přístup, samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
  • zajímavou a různorodou práci
  • motivující mzdové podmínky dle individuálního posouzení kandidáta
  • 25 dní dovolené
  • obědy a nápoje zdarma
  • flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 34 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika