Typ nabídky

Minimální mzda

Supervisor-ka wellness centra

referenční číslo: 1638141141 | aktuálnost: 25.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé české republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici SUPERVISOR-KA WELLNESS CENTRA.

Náplň práce:

  • Vede menší tým lidí a stará se o plynulý chod wellness
  • Objednává zboží, stará se o přípravu na hygienické kontroly, hlídá dodržování norem
  • Má skvělý přehled o naší nabídce thajských masáží a také o kosmetických produktech, které si u nás hosté mohou zakoupit
  • Dokáže hostům s úsměvem vysvětlit, co vše jim je ve SPA centru k dispozici, a naviguje je správným směrem
  • Objednává hosty na masáže dle dostupnosti, vše zadává do objednávkového systému
  • Komunikuje s ostatními středisky, především s hlavní hotelovou recepcí
  • Kontroluje, zda je uvnitř centra vše v pořádku, příp. utře stěrkou kaluže apod
  • Udržuje čistotu SPA centra, doplňuje vodu pro hosty a dělá další činností spojené s touto pozicí

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxi ve wellness či v hotelnictví žádaná
  • Praxe s vedením vedením lidí výhodou
  • Domluvit se s hostem anglicky či německy je velkým přínosem - alespoň jeden jazyk bude potřeba

Nabízíme:

  • Pobyty na všech hotelech pouze za 250 Kč / osobu / noc! Můžete využívat Vy i Vaše blízká rodina a navíc máte znatelné slevy na F&B služby
  • Balíček benefitů (sleva 40 % na F&B služby v rámci celé sítě, cafeteria systém, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci pro děti, systém na finanční zálohy Advanto, pěkná odměna za doporučení kolegy atd.
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1.300 - 1.500 Kč měsíčně dle typu ubytování (pouze po předchozí domluvě, naše kapacity se bohužel rychle plní).
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Motivující mzdové ohodnocení - kromě základní mzdy jsou samozřejmostí veškeré zákonné příplatky za víkendy či svátky, proplacené přesčasy a také jasně nastavené měsíční odměny
  • Lokalita Špindlerův Mlýn

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Špindlerův Mlýn,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční, vedoucí provozu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce