Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Super práce ve skladu - 2 směny - až 42 000 Kč/měsíc #YbJs7

referenční číslo: 66505a5f760d28424a61ee2f | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Rád bys pracoval v čistém prostředí a nevadí ti práce ve 2směnném provozu? Pokud ano, určitě se nám ozvi! Pokud hledáš práci, kde můžeš uplatnit své dovednosti a zkušenosti ze skladu, neváhej a přidej se k nám do týmu!
Nabízíme práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední) ve skladu automobilového průmyslu. Náplní práce je balení, rozbalování součástek do aut, přípravu na export, evidenci zboží a po zaškolení i obsluhu VZV.
Na pracoviště se dostanete bezproblémovou dopravou od Metra Černý most za cca 20 minut.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Místo výkonu práce: Jirny u Prahy

Požadujeme

- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- měsíční mzdu až 42.000 Kč
- příspěvek na stravné
- 5 týdnů dovolené
- skvělou dopravní dostupnost z Černého Mostu
- příspěvek na dopravu za mimořádné/dobrovolné směny o víkendu
- odborné zaškolení
- možnost výplaty zálohy ze mzdy i několikrát do týdne

Mzda: 33 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní