Typ nabídky

Minimální mzda

Super práce pro každého ve výrobě obalů - jen 2 směny #W1gdh

referenční číslo: 660feea231db27671c6b6b28 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáš práci v čistém prostředí, kde nepotřebuješ žádnou praxi? Nevadí ti práce ve 2směnném provozu? Pokud ano, určitě se nám ozvi! Do Stříteže u Jihlavy hledáme uchazeče s chutí do práce s obalovými materiály. Jde o jednoduchou práci, která je vhodná pro všechny, ženy i muže - bez ohledu na vzdělání i předchozí praxi. Nástup možný IHNED, případně na domluvě.
Náplň práce:
- odebírání kartonových výrobků od strojů
- vkládání výrobků a forem, lepení obalů
- kontrola kvality vyrobených výrobků

Požadujeme

- ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme

- uplatnění pro uchazeče bez praxe
- příspěvek na stravování 44,5 Kč/směna (v čístém!)
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu (55% vám hradíme my)
- příjemné a čisté prostředí, bez hluku

Mzda: 24 500 - 25 500 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní