Typ nabídky

Minimální mzda

Super brigáda ve skladu - třídění zásilek až 186 Kč/h #jmEBZ

referenční číslo: 66055a285d0cfc06c2929423 | aktuálnost: 10.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta! Využití máme pro více uchazečů.
Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 3x týdně. Pondělí - pátek, odpolední 14:00-22:00 a noční směny 22:00-6:00.
Náplň práce
- manipulace s balíkovými zásilkami a klecemi
- pomocné práce ve skladu
Nástup na brigádu od 2.4. 2024

Požadujeme

- věk nad 18 let
- docházku alespoň 3x týdně
- spolehlivost, fyzická zdatnost
- čistý výpis z trestního rejstříku

Nabízíme

- základní mzdu 162 Kč/hod + příplatky noční 15 % (min. 24 Kč), víkend 12 %, státní svátek 100 %)
- dlouhodobou brigádu
- možnost pravidelné docházky
- možnost výplaty zálohy ze mzdy dle domluvy
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- v případě oboustranného zájmu možnost přestoupit na HPP
- místo pracoviště Mošnov

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda