Typ nabídky

Minimální mzda

Strojnírenští dělníci - obsluha ručního tryskacího zařízení - metalizér

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28846040712 | aktuálnost: 27.04.2024

Motor Lučina spol. s r.o.

Upřesňující informace

z:8/2/2024
Náplň práce:
- metalizování ocelových konstrukcí v metalizačním boxu pomocí metalizační pistole.
Požadujeme:
- nutná praxe s metalizací
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
- zkušenosti s obsluhou mostového jeřábu výhodou.
Nabízíme:
- nástupní mzdu 160 Kč/hod. + prémie 10 Kč/hod.
- stravenkový paušál 116 Kč/den, penzijní pojištění 1000 Kč/měsíčně po 1/2 roce trvání pracovního poměru, bezúročné půjčky.
Kontakt telefonicky, emailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 160 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Jamnická 116, Staré Město, 73801

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity