Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojník, údržbář - ledař, rolbař - správce sportoviš´t

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28984620732 | aktuálnost: 27.04.2024

Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice

Upřesňující informace

Předpokládaný nástup: termín dle konkrétní dohody.

Pracovní náplň:
úprava ledové plochy, obsluha chladícího zařízení a tlakových nádob, obsluha rolby, osvětlení, ozvučení, opravy a údržba ostatních prostor zimního stadionu v návaznosti na plynulý chod zimního stadionu, obsluha sekacích a žacích strojů, natěračské a malé zednické práce v letní sezoně. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.

Požadujeme:
Výuční list ve strojírenském, elektro či podobném oboru,
Schopnost týmové spolupráce
Řidičský průkaz třídy B
Flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
Dobrý zdravotní stav

Výhody:
Praxe v oboru
Svářečský průkaz

Nabízíme
Profesní zaškolení
Stabilní zázemí a jistotu
Dobré pracovní podmínky
Dovolená v délce 25 dní
Zdravotní volno v délce 7 dní
Příspěvek na stravování a penzijní spoření
a další zaměstnanecké benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis, případně motivační dopis na e-mail lenka.javurkova@starz.cz.

Kontaktní osoba Lenka Javůrková - personální a mzdová účetní STARZ Strakonice.
Telefon: 380 422 784

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz "B"PHP_EOL

Mzda: 34 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Křemelce 512, Strakonice, 38601

Region: Jihočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity