Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojník - topič

referenční číslo: 45248 | aktuálnost: 27.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Obsluha a údržba chladícího zařízení Obsluha a údržba zařízení kotelny Obsluha tlakových nádob Obsluha el.zařízení tř.A do 1000 V v rozsahu vyhlášky č.50/1978 Sb.§4

Požadujeme

Výhodou: topičský průkaz + zk. 4.třídy nebo odborná způsobilost topiče k obsluze středotlakých kotlů nebo odborná způsobilost k samostatné obsluze chladícího zařízení nebo odborná způsobilost k obsluze tlakových nádob + plynového zařízení
Ochota práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Zaučení a získání potřebných způsobilostí vč. topičského průkazu Základní finanční ohodnocení 33.000 Kč Dlouhodobé pracovní uplatnění 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl