Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník/operátor CNC (25-38.000 Kč)

referenční číslo: 43785 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci ve firmě, kde si cení svých zaměstnanců a chcete pracovat na směny? Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu k posílení týmu na pozici STROJNÍK/OPERÁTOR CNC (25-38.000 Kč)

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Náplň práce

  • práce dle instrukcí nadřízeného pracovníka
  • zajištění plynulé výroby
  • prověřování kvality výrobků
  • obsluha a seřizování daného stroje
  • dodržování výrobních procesů

Požadujeme

  • vzdělání technického směru - výuční list (výhodou)
  • zkušenosti s CNC stroji (velkou výhodou)
  • manuální zručnost
  • pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • pracovní místo ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • lokalitu: Ústí nad Labem

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba