Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník - nepřetržitý provoz (až 45.000 Kč)

referenční číslo: 40315 | aktuálnost: 19.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro našeho váženého klienta Sklárny Moravia hledáme šikovné seřizovače/strojníky do sklářské výroby. Pokud jste technicky zdatný a manuálně zručný, pak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a my jej předáme přímo do společnosti.
Tak neváhejte a staňte se součástí jediné výhradně české sklářské výroby na obalové sklo v ČR na pozici:

STROJNÍK - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ (až 45.000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha sklářského stroje
  • nastavení, kontrola a údržba stroje

Požadujeme

  • ideálně technické vzdělání, ale není podmínkou, pokud už jsi někdy nastavoval jakékoliv stroje (nemusí být sklářský)
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • chuť do práce a spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavou mzdu + příplatky
  • nástupní bonus 50.000 Kč
  • 25 dní dovolené + 7 dní volna navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření (až 13.080 Kč/rok)
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné simkarty pro vás i vaši rodinu
  • odměny za pracovní výročí
  • příspěvek na dovolenou
  • účast na firemních akcích
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Úsobrno (okres Blansko)

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl