Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojník, motivující mzda a zajímavé bonusy #uIOOd

referenční číslo: 662b7577404801d395f5f894 | aktuálnost: 05.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte rád/a, když je za vámi práce vidět? Jste technicky zdatný/á a hledáte stabilní zaměstnání v rodinné firmě? Tak se nám určitě ozvěte, aktuálně obsazujeme pozici strojníka, který je nedílnou součástí pohodového výrobního týmu. Nabízíme vám zajímavou mzdu s možností navýšení po zaškolení a k tomu výkonnostní bonusy. Nástup je možný ihned a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Náplň práce:
- Koordinace výroby
- Nastavování strojů
- Kontrola kvality výrobků

Požadujeme

- Ochota pracovat na 2 směny (ranní x odpolední)
- Technická zdatnost
- Samostatnost, preciznost a logické myšlení

Nabízíme

- Navýšení mzdy po zapracování
- Výkonnostní prémie
- Roční odměny
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Zaměstnanecké slevy na výrobky až 50 %
- Slevy na partnerské produkty a služby (hotely
- Firemní akce
- Parkoviště přímo u firmy

Mzda: 32 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity