Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojník kolového nakladače,překládkového bagru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29023800778 | aktuálnost: 27.04.2024

Waste Solutions s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: obsluha kolového/překládkového bagru

Požadujeme: strojnický průkaz a praxe podmínkou, péči o stroj, dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, pojištění zaměstnace proti škodám způsobených zaměstnavateli výhodou

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (vše na pásce a v daném termínu), pracovní poměr na HPP / IČO, odměny za provedenou práci, příspěvek na stravu, 4 týdny dovolené

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na email info@waste-solutions.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rolnická 656, Sokolov, 35601

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity