Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník

referenční číslo: 55583 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vlastníte řidičský průkaz sk. C? Máte zkušenosti s údržbou stavebních strojů? Hledáte stabilní zaměstnání, kde jsou zakázky celoročně?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Strojník

Náplň práce

  • Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení
  • Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
  • Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu

Požadujeme

  • SOU – strojní zámečník nebo opravář zemědělských strojů
  • Řidičský průkaz skupiny C s profesním průkazem
  • Průkaz - strojní, vazačský

Nabízíme

  • 13.-14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Kvartální odměny
  • Cafeterii (9.000 Kč/rok)
  • Stravenky (v hodnotě 120 Kč)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Datum nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl