Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní zámečník - příležitost i pro absolventy (mzda 37 000 - 48 000 Kč)

referenční číslo: 53276 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučen v oboru a předchozí praxi nemáte? Nebo jste zkušený strojní zámečník/ údržbář výrobních linek a momentálně hledáte nové pracovní prostředí? Pokud hledáte zázemí firmy s přátelskou atmosférou a možností kariérního růstu, pošlete nám svůj životopis.
pravidelná údržba výrobních linek drobné opravy na strojích údržba automatických linek diagnostika výrobních linek výměna součástek, seřízení stroje práce s technickou dokumentací

Požadujeme

vyučen v oboru zámečník, údržbář nebo obráběč kovů orientace v technické dokumentaci ochota pracovat v nepřetržitém provozu ( 3 dni práce, 3 dni volna)

Nabízíme

mzda 37 000 - 48 000 Kč (dle zkušeností) příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč) příplatky za vzniklé přesčasy a za směnný provoz roční odměny za odsloužená léta ve firmě příspěvek na stravování 25 dní dovolené každoroční navyšování mezd jazykové a rozvojové kurzy výhodné mobilní tarify možnost kariérního růstu pracovní doba 40 h/týdně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl