Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní zámečník na 2 směny (od 32000 Kč)

referenční číslo: 53466 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vetší či menší zkušenost jako strojní zámečník? Umíte si poradit s ručními bruskami, frézami a podobně? Pokud máte zájem, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Práce s ručními frézami, bruskami, kladivy a dalším nářadím
  • Opravy zajímavých a specifických strojů, ovšem bez nutnosti předchozí praxe
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU, technický obor
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost zámečnické práce a práce s nástroji
  • Ochotu pracovat na 2 směny s volnými víkendy

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle zkušeností + nadstandardní příplatky za dobře odvedenou práci
  • Pracovní doba jen 7,5 hodiny
  • Důkladné adaptační zaškolení
  • Příspěvek na penzijko nebo životko
  • Dotované stravování 65% z ceny
  • 25 dní dovolená + 3 dny volna k tomu
  • Multisport karta
  • Benefity až 7000 Kč za rok
  • Příspěvky nad rámec ZP
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Místo výkonu práce poblíž centra Brna s parkováním

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba