Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní mechanik

referenční číslo: 53574 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do tradičního a rodinného výrobního závodu v Židlochovicích hledáme strojního mechanika, který má jakoukoliv zkušenost s opravou, servisem a údržbou strojního zařízení. V práci máme fajn atmosféru a hledáme někoho, kdo nám ji pomůže ještě vylepšit tím, že stroje poběží přesně jako hodinky. Údržba strojů u nás probíhá během ranních a odpoledních směn.
Oprava a servis strojního parku Diagnostika a odstraňování poruch Údržba strojů, kontrola funkčnosti a pravidelné servisní prohlídky

Požadujeme

Jakékoli zkušenosti s opravou, servisem a údržbou strojů Manuální zručnost

Nabízíme

Měsíční bonusy Vánoční odměny Příspěvek na stravování A hlavně na skvělý kolektiv, ze kterého se jen tak neodchází.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540