Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní konstruktér junior (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 56072 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás návrhy strojů a jejich zlepšování? Pracujete v AutoCAD a Inventoru? Hledáte uplatnění s angličtinou?
Pošlete nám životopis na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR JUNIOR (45-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce strojů a zařízení
  • Technické podklady pro výrobu a prodej
  • Návrhy technických řešení pro zákazníky
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Komunikace se zákazníky i v anglickém jazyce

Požadujeme

  • VŠ/SŠ strojní (technického směru)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace se zákazníky)
  • Znalost AutoCAD a Inventor PODMÍNKOU
  • Zkušenost s technickým kreslením a dokumentací
  • Zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Benefitní systém
  • Lokalitu Pardubice

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství