Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní konstruktér

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29099680774 | aktuálnost: 27.04.2024

Viking Mašek, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt: Kostincová Silvie, e-mail: silvie.kostincova@masek.cz
Náplň práce:
" návrh konstrukce balicích strojů dle požadavků zákazníků
" vytváření výkresové dokumentace
" návrh inovací a zdokonalování konstrukci stávajících strojů
" spolupráce s montáží ve výrobě
Požadavky:
" VŠ, VOŠ, případně i SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
" uvítáme zkušené konstruktéry s praxí, ale i čerstvé absolventy
" znalost AJ - stačí schopnost porozumět psanému textu
" řidičský průkaz sk. B
Více informací na www.masek.cz, životopis můžete zaslat na e-mail: silvie.kostincova@masek.cz
13.plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 357, Nová Role, 36225

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné