Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní konstruktér

referenční číslo: 5ba4e41ebabecf469b1d55c2 | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: konstrukce, strojírenství
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle dohody

Náplň práce

  • Spolupráce s vývojovým oddělením firmy v Lipsku
  • Podílení se na návrhu a vývoji nových výrobků v rámci celé skupiny pro projekty po celém světě
  • Samostatné konstrukční řešení jednotlivých částí výrobků
  • Spolupráce s odborníky z ostatních oblastí (zejména plánování výroby a technologie) v rámci českého, německého a francouzského závodu
  • Industrializace změn z vývoje
  • Výběr vhodných materiálů a zpracovatelských technologií
  • Kontrola zhotovených konstrukčních podkladů dle platných norem
  • Zavedení a zahájení výroby se všemi požadovanými technickými podklady: kusovníky, konstrukčními předpisy
  • Podpora sériové výroby – zapracovávání změn z výroby, podpora při zavádění výroby, zpracování návrhů ke zlepšení výroby
  • Komunikace se zahraničními kolegy, spolupráce v rámci mezinárodní společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s prokazatelnou praxí
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • Znalost CAD Creo (3D) nebo obdobného programu
  • Znalost PDM systému (Windchill výhodou)

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Kvalitní zaškolení, možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč/den
  • Příspěvky na jazykové kurzy (2x3.000,-/rok)
  • Flexi pass (2x 2.500,-/rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč/měsíc)

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita