Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní konstruktér

referenční číslo: 14869 | aktuálnost: 21.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR na Vyškovsku? Ovládáte konstrukci v 3D programech a máte zkušenost v oblasti zpracování kovů? Chtěl/a byste vést projekty? Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost hledá nové kolegy na pozici

STROJNÍ KONSTRUKTÉR (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce a spolupráce při vývoji produktů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Práce v systému SolidEdge
  • Spolupráce s technology při zlepšování technologií ve výrobě
  • Organizace práce a bezpečnosti na pracovišti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti v konstrukci
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Dobrou znalost 3D programů
  • Technické myšlení a aktivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího rozvoje a odborné vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: 25 km od Brna

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Strojírenství