Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní inženýr s angličtinou - výrobní technologie

referenční číslo: 53326 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste vystudovaný strojař s nedělá vám problém komunikace v angličtině? Pokud ano, ráda bych vám představila pracovní nabídku na pozici Strojní inženýr ve společnosti, která podpoří vaše inovativní myšlenky a férově ocení vaši práci.
Koordinace a spolupráce při implementaci nových výrobních zařízení/přetváření stávajících dle aktuálního produktu Přinášení vlastních technických nápadů a podnětů s cílem maximálně zefektivnit výrobní proces Vytváření efektivního layoutu ve výrobě Zajištění technické dokumentace a její aktualizace Komunikace s dodavateli, podílení se na výběru vhodných dodavatelů Poskytování technické podpory kolegům (např. z týmu údržby) Úzká spolupráce s kolegy z engineeringu (i ze zahraničí) a vedoucím výroby

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání ve STROJÍRENSKÉM oboru Praxi na obdobné pozici uvítáme, ale dáme šanci i absolventovi s krátkodobou praxí Komunikativní angličtinu v psané i mluvené podobě – budete sdílet informace s kolegy ze zahraničních týmů Znalost nástrojů lean managementu a práce v CAD programech Proaktivní přístup a snahu přinášet návrhy pro zlepšení – práce vás musí především bavit!

Nabízíme

Moderní prostředí využívající nejnovější technologie Motivační mzdu, která se každoročně bude navyšovat Flexibilní pracovní dobu Týden dovolené navíc Dotované stravování na pracovišti Lekce cizího jazyka, produktové slevy Příspěvek na penzijní připojištění Jeden speciální benefit, který vás jistě potěší…
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl