Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní inženýr / Project manager (nadstandardní mzda + 13. plat)

referenční číslo: 53930 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegu se strojírenským backgroundem, který nám pomůže koordinovat výrobní projekty a dotahovat je včas do zdárného konce. Budete jakýsi styčný důstojník mezi naší výrobou/vývojem a mezi zákazníkem. Potřebujete se k tomu orientovat ve strojírenství a alespoň mírně se domluvit anglicky. Na oplátku pro vás máme skvěle zaplacenou pozici s řadou bonusů a benefitů. Přidejte se k nám.
Budete koordinovat běh výrobního projektu a dohlížet na dodržení termínů Komunikovat budete se zákazníkem Spolupráce s kolegy z výroby a vývoje je samozřejmost

Požadujeme

SŠ/VŠ strojírenského typu Angličtina alespoň B1 Zkušenost s vedením projektů je bonus

Nabízíme

Velice nadstandardní mzda 13. Plat Bonusy ke mzdě 5 týdnů dovolené Možnost částečného home office (individuální domluva) Příspěvek na penzijko Příspěvek na stravování Příspěvek na dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management