Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní inženýr - jednoúčelové stroje, automatizace

referenční číslo: 54130 | aktuálnost: 14.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozumíte konstrukcím se zaměřením na automatizaci/jednoúčelové stroje? Hledáte pracovní příležitost, kde dostanou vaše jedinečné nápady prostor pro realizaci? Pokud ano, mám pro vás následující nabídku.
Vytváření konstrukčních řešení stroje/strojů – zejména plně automatizovaných linek Hledání nejefektivnějšího technického řešení a designu, včetně využití inovativních technologií Nacenění navřeného modelu a jeho předání ke schválení Spolupráce s kolegy v rámci vývoje a inovací, sdílení zkušeností s ostatními týmy (EMEA)

Požadujeme

Zkušenosti s automatizací a konstruováním jednoúčelových strojů VŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně strojírenském Výborné komunikační dovednosti, schopnost obhájit si svůj názor Praxi v naceňování jednotlivých řešení Komunikativní angličtinu, včetně technické terminologie

Nabízíme

Jedinečné projekty, které vás nepřestanou bavit (automotive, e-mobilita) Prostor pro kariérní růst a osobní rozvoj Pružnou pracovní dobu s možností využití home office Dotované stravování přímo na pracovišti Příspěvek na dojíždění, Multisport kartu Týden dovolené nad rámec zákona Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl