Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní inženýr / inženýrka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28435600732 | aktuálnost: 02.05.2024

Contract Medical International, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Podílet se na vývoji zdravotnických výrobků
Zavádění nových produktů a technologií
Analýza chyb, provádění zkoušek, validace a podílení se na realizaci nápravných opatření
Komunikace s dodavateli. Případně kolegy z jiných závodů ohledně jednotlivých projektů

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: komunik. úroveň

Požadujeme

Jiné vzdělání v techn. oboruPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 63 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vážní 848, Hradec Králové, 50003

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Cizince