Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní inženýr

referenční číslo: 51963 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme vhodnou kandidátku/a na pozici Strojního inženýra.
Zavádění nových projektů do výroby – komunikace a spolupráce napříč firmou Správa přidělených projektů (vedení dokumentace, správa rozpočtu, reportování o projektech) Optimalizace technologických procesů a zodpovědnost za svěřené výrobní technologie a linky (lisování plastů na vstřikolisech a montážní stanice finálních výrobků) Realizace nových produktů podle postupů APQP / APD a tvorba FMEA a vývojových diagramů Úzká spolupráce s týmem v Belgii

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání (technického směru) Min. 3 roky praxe na technické pozici / na pozici průmyslového inženýra Práce s PC – MS office Znalost anglického jazyka – komunikativní úroveň Spolehlivost, proaktivnost

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů Firemní akce Flexibilní začátek/konec pracovní doby Mobilní telefon, Notebook Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní/životní připojištění Stravenky/příspěvek na stravování Vzdělávací kurzy (kurzy anglického jazyka), školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl