Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní/elektro pozice,flexi prac. doba, čistá výroba #aBydb

referenční číslo: 6634ceb0e772a74d0bab2b28 | aktuálnost: 17.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máš vzdělání v elektro oblasti nebo ve strojírenství nebo máš v některém z těchto odvětví praxi? Jsi manuálně zručný/á a hledáš si novou příležitost, kde bys mohl/a kariérně růst a vzdělávat se? Tak právě pro tebe máme zajímavou pracovní nabídku. Aktuálně hledáme nové kolegy na různé pozice do čisté výroby. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, motivující mzdu, vzdělávací kurzy a mnoho dalšího. Nástup je možný ihned a to přímo do kmenového stavu společnosti.
Náplň práce (dle pozice a zkušeností):
- Návrh, konstrukce a oživování elektrotechnických zařízení
- Zpracování technologických postupů a optimalizace výrobních technologií
- Řešení mechanismů, hydraulických a vzduchotechnických podsestav
- Zpracování výrobní a technické dokumentace

Požadujeme

- Vzdělání nebo praxi v oblasti elektrotechniky nebo strojírenství
- Znalost technické dokumentace
- Výhodou znalost programu CAD (u strojírenských pozic)
- Vyhlášku 50, může být i propadlá (u pozic zaměřených na elektro)

Nabízíme

- Mzdu dle zkušeností, o finální nabídce lze jednat
- Roční odměny
- Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 8-14 h)
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na penzijní, životní pojištění
- Příspěvek na stravování
- Jazykové a odborné kurzy
- Účast na odborných výstavách
- Karierní růst
- Možnost seberealizace

Mzda: 37 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity