Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní a elektro údržbář

referenční číslo: 53983 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici strojního zámečníka, který bude zodpovědný za preventivní údržbu a opravy strojů.
Budete provádět preventivní údržbu a opravy strojů na hale Budete opravovat nebo vyměňovat i elektro součástky strojů - např. pokud dojde ke zkratu Podílíte se na vymýšlení návrhů pro zlepšení chodu výrobních linek Budete spolupracovat s vedoucím směny, předáky a operátory

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektro Praxe s údržbou strojů Ochota pracovat na směny (nepřetržitý, nebo třísměnný režim)

Nabízíme

5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování pracovní týden – 37,5 hodin roční bonusy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba