Typ nabídky

Minimální mzda

Strojírenský technolog - flexibilní pracovní doba m/ž (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 44688 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání? Ovládáte práci na PC a dobře se orientujete v technické dokumentaci? Máte alespoň nějakou praxi na obdobné pozici? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Do stabilní a zavedené společnosti hledáme nového kolegu na pozici:
STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA M/Ž (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupů a návodek
  • Monitoring tech. postupů na pracovištích
  • Tvorba podkladů ke kalkulaci výrobků
  • Spolupráce s odd. konstrukce, výroby a kvality
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění či životní
    pojištění
  • Věrnostní prémie
  • Místo výkonu práce: Okres: Ústí nad Orlicí

Mzda: 40 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství