Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29025860767 | aktuálnost: 07.05.2024

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt e-mailem na adresu monika.nemeckova@assaabloy.com nebo telefonicky.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- základy obecné práce na PC.
Náplň práce:
- montáž elektromechanických zámků ve specifickém prostředí
- samostatná práce podle technologických a kontrolních postupů a návodek
- kontrola kvality odevzdávaných výrobků.
Nabízíme:
- dotované stravování a jídelna s doplňkovým prodejem
- výkonnostní příplatek, 13. mzda
- docházkový bonus, příspěvek na penzijní připojištění
- program benefitů Cafeterie, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Místo pracoviště: Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy