Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojírenský dělník lisař- seřizovač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27730820751 | aktuálnost: 03.05.2024

BELIS a.s.

Upřesňující informace

Požadavky: důležitá pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru, technické myšlení a zájem pracovat ve strojírenství, schopnost pracovat v týmu.
Náplň práce: seřizování a práce na postupových hydraulických lisech.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, atraktivní platové podmínky včetně systému bonusů (podíl na vygenerování zisku), 25 dní dovolené.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

BELIS a.s.