Typ nabídky

Minimální mzda

Strojař s AJ| vhodné i pro absoventy| olomouc

referenční číslo: 12-10-394964 | aktuálnost: 08.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsi absolventem VŠ technického zaměření? Dokážeš problémy analyticky rozebrat? Domluvíš se k tomu anglicky? Tak to mám pro tebe skvělou příležitost!

Náplní práce bude:
- zajištění, že produkty a jejich dokumentace splňují legislativní a kvalitativní požadavky
- technická podpora externím a interním zákazníkům
- řízení menších projektů
- poskytování produktových školení pro různá oddělení ve společnosti
- aktivní přispívání v rámci týmu ke zlepšování postupů, procesů a praktik

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- praxe na obdobné pozici výhodou
- technický background
- analytické dovednosti
- znalost AJ min. na úrovni B1
- orientace v moderních IT strukturách a procesech

Nabízíme

- roční bonus
- občasný HO
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- příspěvky na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Olomouc, Olomouc,

Region: Olomoucký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy