Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Střelmistr | nadstandardní mzda + 13. plat

referenční číslo: 54618 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici střelmistra. Jste zkušený a zodpovědný člověk a nechybí vám střelmistrovský průkaz? Pošlete nám životopis. Nabízíme velmi dobře zaplacenou stabilní pozici s řadou benefitů včetně 13. platu.
Povedete odstřely v našem kamenolomu Zajistíte areál, bezpečnost Postaráte se i příslušnou administrativu a dokumentaci

Požadujeme

Střelmistrovský průkaz je nutnost Praxe na podobné pozici ŘP sk. B MS Office

Nabízíme

Nadstandardní mzda 13. plat 5 týdnů dovolené Závodní jídelna Příspěvky na stravování Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvky na sport Pracovní doba končící po 14 hodině
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)