Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážný / strážná (pro OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 13190860736 | aktuálnost: 27.04.2024

BERSERK SECURITY s.r.o.

Upřesňující informace

Bezpečnostní agentura Berserk Security s.r.o. přijme zaměstnance OZP na pozici "strážný/-á". Nástup možný ihned. Jedná se o nenáročnou práci, denní i noční služby.
Náplň práce: střídavá pracovní poloha, chůze a sedavá práce na vrátnici střeženého objektu - kontrolní a pochůzková činnost, zápis do sešitu.
Požadavky: spolehlivost, certifikát strážného výhodou (možnost zajištění školiteli zaměstnavatele), výpis z rejstříku trestů, ochota pracovat.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: strakova@berserk-security.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: 77, Rychnovek, 55225

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený