Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážný/strážná

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28403660766 | aktuálnost: 27.04.2024

NOKIKA s.r.o.

Upřesňující informace

Kontaktní osoba Červinková Lucie Ing., tel.: 739 221 355, e-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Pracovní doba: 12 ti hod. služby

Požadujeme: nutná znalost práce na PC - ovládání moderních technologií, focení vozidel a jejich důsledná kontrola, čistý TR, certifikát strážného, zkušenosti v oboru nutné.
Náplň práce: evidence kamionů, evidence firem, vyplňování dokumentů, obchůzková činnost. Nabízíme: stabilní práci, pravidelný příjem, firemní oděv, práci v kolektivu, odměnovou složku dle výkonu.
Nabízíme: prémie

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Háj 328, Kralice na Hané, 79812

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity